W przypadku kiedy organizator urlopu bez podania obiektywnych i niezależnych od niego przyczyn skróci pobyt na wakacjach osoba poszkodowana ma prawo zwrócić się z roszczeniem o odszkodowanie. Jeśli nie zaistniały okoliczności określone w przepisach, które wyłączają jego odpowiedzialność (Ustawa o usługach turystycznych), to biuro odpowiada za skrócony pobyt, a turyści mogą żądać odszkodowania.
Na podstawie tzw. tabeli frankfurckiej pomożemy odzyskać należne odszkodowanie za skrócony urlop oraz ofertę niezgodną z rzeczywistym stanem. Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my zajmiemy się resztą.

 

Formularz

Imię i nazwisko pasażera

Kontakt telefoniczny

Kontakt mailowy

Biuro podróży

Miejsce urlopu

Nazwa hotelu

Dzień rozpoczęcia urlopu

Umowny dzień i godzina zakończenia urlopu

Rzeczywisty dzień i godzina zakończenia urlopu

Uwagi dodatkowe

Skąd wiesz o naszej ofercie?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania odzyskania odszkodowania. Jednocześnie potwierdzam, iż zapoznałem się z regulaminem.